PRECITOOL GmbH

Naše firma působí jako autorizovaný partner společnosti PRECITOOL Werkzeughandel GmbH & Co. KG. pro Českou a Slovenskou republiku.

PRECITOOL Präzisionswerkzeuge nabízí sortiment více než 60.000 položek, jedná se především o nástroje pro soustružení, frézování, vrtání, výrobu závitů, upínací techniku, měřidla, brusnou techniku či ruční nářadí a kompletní vybavení dílen a provozů.

Pozornost věnujte především značce HighQ, pod kterou najdete ty nejlepší produkty, které můžeme v současné době nabídnout. Títo logem jsou značeny nejen vysoce_výkonné tvrdokovové frézy a plátkové vrtáky, ale také přesné upínače a předseřizovací přístroje řady PRECIset. Neustálé rozšiřování produktové řady je vedeno hlavně snahou poskytnout zákazníkovi to nejlepší, co současný trh nabízí. Cílem každého z nás je neustále zvyšovat produktivitu – to můžeme dosáhnout pouze správným používáním kvalitních nástrojů.

Neustálými investicemi do  logistiky se nám trvale daří zvyšovat dostupnost zboží a umožnit tak zákazníkovi minimalizovat své zásoby a přenechat starost o dodávky nám. V našem centrálním skladě v německém Neuensteinu je k dispozici více než 98% nabízených skladových produktů, které jsou připraveny k okamžitému dodání do 48 resp. 24 hodin. Dodáváme všechno, co Vaše společnost potřebuje, rychle a precizně.

Náš obsáhlý katalog je k dispozici nejen v tištěné podobě, ale také v elektronické formě. Zažádejte o katalog ještě dnes nebo navštivte odkazy "Akce","HighQ" či "Katalog".

    

Vaše výhoda:

  • široká nabídka produktů, které vykazují nejvyšší kvalitu
  • nadstandardní poradenství a servis
  • inovace – základ našeho úspěchu
  • rychlé a spolehlivé dodávky
  • pravidelné školení
  • flexibilita

Více na www.precitool.cz/highQ