Úvod

Firma PRECITOOL CZ s.r.o. je autorizovaný zástupce společnosti PRECITOOL Werkzeughandel GmbH & Co. pro Českou a Slovenskou republiku. Zabýváme se kompletními dodávkami nástrojů, nářadí a technologií pro oblast obrábění a zpracování kovů. Ucelený sortiment – od řezných nástrojů po upínání, měření, broušení a ruční nářadí až po dílenské vybavení a řezné kapaliny – tvoří nástroje od předních světových výrobců.

Naší snahou je být vždy o krok napřed tzn. nabídnout zákazníkovi spolupráci, která mu přinese VÝHODU. To se nám daří hlavně individuálním přístupem k zákazníkovi, neustálým rozšiřováním a zkvalitňováním sortimentu, uváděním novinek, úzkou spoluprácí s výrobci, školením zaměstnanců a investicemi do centrálního skladu a high-tech technologií.

Díky velmi úzké spolupráci s firmami Dormer Tools, Pramet Tools, SANDVIK Coromant jsme schopni zákazníkovi nabídnout a dodat nástroje pro maximální produktivitu při obrábění a být neustále krok před konkurencí. Díky vysoké kvalitě nabízených služeb jsme autorizovaní partneři zmíněných firem.