Kariéra

Společnost PRECITOOL CZ s.r.o. zabývající se prodejem nářadí, nástrojů a měřidel pro strojírenskou výrobu hledá technicky zaměřeného prodejce pro region Vysočina (Žďár nad Sázavou, Jihlava) a Jižní Čechy (České Budějovice, Strakonice, Tábor):

Náplň práce:

           Prodej celého produktového portfolia nástrojů pro třískové obrábění kovů

          Vytváření a udržování dlouhodobých obchodních vztahů se zákazníky

          Zpracování nabídek a jejich prezentace

          Vyhledávání nových obchodních příležitostí

          Monitoring trhu a konkurence

Nabízíme:

           Práci ve stabilní a rozvíjející se rodinné společnosti

          Odpovídající platové ohodnocení

          Bonusový program

          Služební automobil i pro soukromé použití

          Mobilní telefon, notebook

          13. plat

          Sick Day

          Příspěvek na stravování

Požadujeme:

           Středoškolské vzdělání technického směru

          Flexibilitu, týmového ducha, aktivní pracovní přístup

          Schopnost samostatné práce, sebekázeň, spolehlivost

          Výborné prezentační a komunikační schopnosti

          Řidičský průkaz sk. B

Aktuální životopisy zasílejte na martin.muller@precitool.cz