GP nástroje

GranPrix ve výkonu, životnosti a univerzálnosti – GP UNI pro obrábění oceli, GP INOX pro obrábění nerezy a exotů, GP ALU pro obrábění hliníku a ostatních materiálů

 

Všechny nástroje ihned k dodání!

 

12,2 MB

 

TK vrták GP UNI obrábí různé materiály

TK vrták GP INOX obrábí materiál 1.4301 (X5 CrNi18-10)

TK fréza GP UNI obrábí materiál 1.7131 (16MnCr5)

Vyobrazený dílec byl obráběn za použití TK frézy GP UNI o průměru 16mm. Obrobek byl kompletně vyroben během 5 minut při podmínkách běžného provozu. Hrubování, dokončování, frézování po spirále ani frézování do plna není pro GP frézu žádnou výzvou. Otvory byly vyvrtány našimi novými GP UNI vrtáky o průměrech 5 mm (slepá díra) a 8,5 mm (průchozí díra). Video na YouTube trvá cca 4,5 minuty, řezná data jsou zobrazovaná v reálném čase.

TK fréza GP UNI obrábí materiál C45

Vyobrazený dílec byl obráběn za použití TK fréz GP UNI o průměrech 12, 10 a 5 mm. Obrobek z materiálu C45 byl kompletně vyroben během 7 minut při podmínkách běžného provozu. Hrubování, dokončování, frézování po spirále ani frézování do plna není pro GP frézy žádnou výzvou. Video na YouTube trvá cca 3 minuty, řezná data jsou zobrazovaná v reálném čase.

TK fréza GP INOX obrábí materiál 1.4301 (X5 CrNi18-10)

Vyobrazený dílec byl obráběn za použití TK fréz GP INOX o průměrech 8 a 16 mm. Obrobek byl kompletně vyroben během 7 minut frézováním za sucha při podmínkách běžného provozu. Hrubování, dokončování, ani frézování do plna není pro frézy GP INOX žádnou výzvou. Paralelně můžete sledovat obrábění materiálu 1.4571 (X6 CrNiMoTi17-12-2) za použití chladicí kapaliny při tabulkové řezné rychlosti. Video na YouTube trvá cca 6 minut, řezná data jsou zobrazována v reálném čase.